جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقش سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی (HRIS) در برنامه ریزی HR و توسعه آن در سازمان های متوسط و بزرگ

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Human Resource Information Systems (HRIS) in HR planning and development in mid to large sized organizations (2014)

نقش سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی (HRIS) در برنامه ریزی HR و توسعه آن در سازمان های متوسط و بزرگ

 

توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

طی دهه های اخیر شاهد دگرگونی HRM از یک مقوله سنتی (که غالباً مدیریت پرسنل نامیده می شود) به یک بُعد استراتژیک بوده ایم. اکثر شرکت های متوسط و بزرگ هزینه های گزافی را صرف نرم افزارهای HR  نموده ولی متأسفانه غالباً کاربرد آن محدود به اهداف اجرایی HR می شود نه برنامه ریزی کارآمد و موثر منابع انسانی (HRP واقعی). این تحقیق با هدف پی بردن به ابعاد کاربردی سیستم اطلاعاتی منابع انسانی (HRIS) و تکنولوژی اطلاعات انجام می شود (جراردین دی سانتز، ۱۹۸۶). داده های اولیه از پرسشنامه های توزیع شده بین ۵۰ مدیر ارشد و رده متوسط HR یا مقامات اجرایی آن در سه سازمان موجود در پونه، هند بدست آمده است. طی این مطالعه مشخص شد که مهم ترین کاربرد HRIS عبارت از نقش آن در کارآیی و کارآمدی برنامه ریزی HR از طریق فهرست مهارت های HRIS،تحلیل نیازهای HRIS، برنامه ریزی موفقیت HRIS و تقاضای کار و تحلیل منابع آن می باشد. لازم به ذکر است که شناسایی صحیح موقعیت های شغلی نیازمند استخدام نیرو پذیرفته شده ترین ویژگی HRIS می باشد. سازمان ها می توانند اقدام به ثبت بهینه کارآیی و کارآمدی برنامه ریزی HR نمایند اگر مطابقت بالایی بین HRIS و استراتژی سیستم اطلاعات و استراتژی HR وجود داشته باشد. همچنین سازمان ها باید عملکردهای HRIS را با عملکردهای تجاری دیگر ترکیب کنند. این مطالعه نشان داد که HRIS نیاز به ارائه قابلیت های هوشمندانه بیشتر برای افزایش کارآیی برنامه ریزی HR دارند.

کلیدواژه ها: سیستم های اطلاعاتی منابع انسانی، برنامه ریزی منابع انسانی، سیستم مدیریت اطلاعات

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

2019-02-24
كد : 2012
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss