جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقش عبادت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نقش عبادت

(۱۷ صفحه ورد)

عبادت قرار دادن همه ابعاد زندگي در مسير خواست و رضاي الهي است . اينگونه رنگ خدايي زدن به كارها ، تاثيرهاي مهمي در زندگي انسان دارد كه به گوشه اي از آنها اشاره مي شود :

  1. باقي ساختن فاني

انسان ،با همه تلاش از بين رفتني است ، اما آنچه براي رضاي خدا انجام گيرد و متعلق به الله باشد ، به صورت ذخيره در مي آيد و باقي است . قرآن مي فرمايد :

« ما عنده كم ننفد و عندالله باق »

آنچه نزد شماست پايان مي پذيرد و آنچه نزد خداست ، ماندگار است .

و نيز :

« كل شي ء هالك الا وجهه »

هر چيزي نابود مي شود مگر آنچه وجهه و رنگ و روي الهي داشته باشد .

  1. تبديل ماديات به معنويات

اگر هدف در كارهاي خدا باشد و انسان بتواند نيت و انگيزه و جهت كارهايش را در مسير خواست خدا قرار دهد و بنده او باشد حتي كارهاي مادي از قبيل خوردن ، پوشيدن ، مسافرت ، ديدار ، كار روزانه ، خانه داري ، تحصيل ، همه و همه ، معنوي مي شود . برعكس ، گاهي مقدس ترين كارها اگر با هدف مادي و دنيوي انجام گيرد از ارزش مي افتد اولي نهايت استفاده است ، دومي نهايت زيان .

  1. سازنده فرد و جامعه

عبادت و توجه به خدا و پرستش او چون همراه باناديده گرفتن هوس ها و تمايلات و تفاخر نداشتن نسبت به نژاد و لباس و زبان و زمين و شهر است و انس گرفتن با خدا و دل بستن به بي نهايت قدرت و كمال و تشكر از صاحب نعمت است اين مسائل در ساختن فكر و زندگي فردي و اجتماعي مردم نقش دارد . عبادت حركت در مسير مستقيم الهي است :

« و ان اعبوني هذا صراط مستقيم »

عبادت بار نيست بلكه اهرام حركت است :

« واستعينوا بالصبر و الصلاه »

از صبر و نماز كمك بگيريد .

……………………

……………………

2019-03-15
كد : 29336
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss