جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقش پايگاههاي اطلاعاتي در اطلاع رساني

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نقش پايگاههاي اطلاعاتي در اطلاع رساني

(۲۱ صفحه ورد)

چكيده:

نقش غير قابل انكار پايگاههاي اطلاعاتي در اطلاع رساني مو ضو عي نيست كه بتوان ازآن چشم پوشي نمود۰ بدين جهت با توجه به تدارك وسيعي كه در زمينه ايجاد پايگاههي اطللاعاتي در حوزه اطلاع رساني صورت گرفته و مي گيرد، مطالعه در زمين ساختار، منابع اطلاعاتي، سازماندهي ،ذخيره و باز سازي اطلاعات در اين پايگاهها از اهميت خاصي بر خوردار است ۰ اين مقاله به مطالعه پيرامون  ساختار،ذخيره و بازيابي اطلاعات در پايگاههاي اطلاعاتي مركز اطلاعات و مدارك علمي ايران پرداخته و همپوشاني بين آنها را بطور اجمال مورد بررسي قرار مي دهد۰

پايگاه اطلاعاتي چيست؟

پايگاه اطلاعاتي به سيستم نگهداري مجموعه اي از داده ها هم اطلاق مي گردد كه هدف آن حفظ اطلاعات و اشاعه آن در مواقع لزوم است ۰ اطلاعات مورد اشاره، به آن چيزي گفته مي شودكه فرد با سازمان براي گردش امور جاري خود به آن نياز مند است. (۱)

داده ها در سيستم پايگاه اطلاعات به گونه اي ذخيره شده اند كه از برنامه هائي كه آن را به كارمي گيرند، مستقل هستند و از رهيافتي مشترك و كنترل شده براي درج،حذف، تغيير و…………………………………………………………….

…………………………………………………………….

 

2017-05-16
كد : 43932
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss