جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنمايه استراتژي علمي (Science Strategy Index)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نمايه استراتژي علمي (Science Strategy Index)

(۱۹ صفحه ورد)

چكيده:
شاخص جديد علم كه تحت عنوان نمايه استراتژي علمي (Science Strategy Index) معرفي شده است، امكان مقايسه طرحهاي ساختاري در نظامهاي علمي كشورهاي مختلف را فراهم مي كند.
نقطه شروع، تقسيم بندي كمي نظام علمي به رشته هاي اصلي (علوم زيستي، فيزيك، شيمي، علوم مهندسي، رياضي) است، همانگونه كه بوسيله انتشارات تحت پوشش پايگاه اطلاعاتي چند رشته اي نمايه استنادي علمي (Scince Citation Index=SCI) منعكس شده است. اين مقايسه طرحهاي ساختاري، به اندازه و ابعاد يك كشور مشخص بستگي ندارد. ابتدا شاخص براي مقايسه ساختار يكايك كشورها با ساختار جهاني به كار مي‌رود. پس از تعميم، امكان مقايسه ساختار علمي كشورها ممكن مي شود و مي‌توان كشورهايي را كه ساختار مشابهي دارند، شناسايي كرد. نقشه هاي خوشه اي كشورها (اقتباس شده از اين روش) مستلزم بحث عميقي پيرامون استراتژيهاي مختلف علمي كشورها و………………………………………………………………………………….

 

2017-05-17
كد : 44189
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss