جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنگارش صحيح

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نگارش صحيح

(۱۳ صفحه ورد)

مقدمه

 

اهميت نگارش صحيح در ايجاد ارتباط بر كسي پوشيده نيست در حال حاضر اسرار به درست نويسي در همه دورهاي تحصيلي خصوصاً دوره ابتدايي مي باشد .

املاء يعني پر كردن از لحاظ لغوي و خواندن كه يك طرف بگويد و طرف ديگر بنويسد متاسفانه ضعف هايي در آموزش و ارزشيابي اين درس وجود دارد من در اين پژوهش بر آن شدم تا راهكارهايي جهت رفع بعضي اشكالات املائي ارائه دهم.

 

چكيده

اين تحقيق كه از نوع پژوهش در عمل است كه اينجانب در آن به راهكارهاي تقويت املاء نويسي در دوره مقدماتي پرداخته ام در اين راستا با توجه به امكانات موجود من به بررسي وضعيت سواد آموزان پرداختم و اطلاعات لازم را با استفاده از مشاهدات و ضعف سوادآموزان در املاء نويسي شامل نقطه گذاري ، گويش محلي ، جا انداختن كلمات، صورت هاي مختلف حروف را بدست آوردم.

در اين زمينه فعاليتهايي چون بريده روزنامه ها – استفاده از تصاوير ، شعرها، استفاده از روشهاي نوين ………………………………………………………………. …………………………………………………………………

2019-03-29
كد : 44075
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss