جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنیاز به راهنمایی و آموزش مشاوره برای معلمان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The need for guidance and counselling training for teachers (2014)

نیاز به راهنمایی و آموزش مشاوره برای معلمان

توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۹ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده ترجمه فارسی

امروزه، معلمان نقش های متعدد برای انجام دادن دارند. برای انجام نقش خود به صورت حرفه ای، معلمان باید در مسئولیت های خود نسبت به دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس درس، صلاحیت داشته باشند. یک نقش مهم معلم در داخل و خارج از کلاس درس ارائه مشاوره و راهنمایی به دانش آموزان است. این مقاله دو هدف، دارد. اول، به بحث در مورد اهمیت آموزش و راهنمایی مشاوره برای معلمان، می پردازد.

هدف دوم این مقاله، بررسی آموزش و راهنمایی مشاوره ای مورد نیاز برای معلمان از دانش آموزان است که با در نظر گرفتن راهنمایی های نوآورانه و جزء مشاوره قبل از برنامه های آماده سازی معلم در مقطع کارشناسی، انجام می گیرد. این مولفه ی دوره ای با چهار گروه های مطالعات زبان انگلیسی و آموزش زبان انگلیسی امتحان شده است و همچنین با دانش آموزان افتخاری درجه دو، آزمایش شده است. با استفاده از تجزیه و تحلیل کیفی پاسخ های دانش آموزان در فعالیت های بازتابی شخصیدر آخرین همگروهی، مطالعه حال حاضر نشان داد که دانش آموزان دارای نیازهای آموزشیو نقاط قوت درک ومسائل مانعی مختلفی دارند که این مسئله در ارتباط با انجام نقش مشاوره و راهنمایی در مدرسه می باشد. این مقاله بابحث و پژوهش در جهت آموزش معلمان آینده، به پایان می رسد.

کلمات کلیدی: راهنمایی و مشاوره، نیازهای آموزشی؛ برنامه آموزش معلم. دوره کارشناسی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4558
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss