جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتهولوكاست

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

هولوكاست  (۶ صفحه ورد)

هولوكاست، در لغت به معني قرباني، قرباني بزرگ، با آتش سوزاندن و به معبود رسيدن مي باشد » معادل اين واژه در زبان عبري كلاسيك “اولم كاليل”و در عبري مدرن “شوآه” است در زمان تشكيل رژيم صهيونيستي در سال ۱۹۴۸ در نسخه عبري به جاي واژه “هولوكاست” از كلمة “شوآه” استفاده شده بود.

بيش از پنجاه سال است كه واژه اي جديد به عمد وارد فرهنگ و قاموس سياسي جهان شده است. واژه اي كه بيش از آن كه بيانگر واقعيت تاريخي خود در يونان يعني سوزاندن مسيحيان ربّاني به دست يهوديان پيامبر كُش باشد، رنگ و صبغه اي ديگر گرفت تا از آن به عنوان ابزاري در خدمت منافع صهيونيسم سلطه گر و مظلوم نمايي يهوديان استفاده شود. واژه اي به نام “هولوكاست” كه شايد هنوز هم شمار بسياري از مردم جهان از معنا و مفهوم حقيقي آن آگاهي ندارند. اما آن چه كه در تبليغات و رسانه هاي جمعي غرب به ويژه صهيونيستي بر روي آن در رابطه با واژه هولوكاست تبليغ شده مسأله اي است به نام “كوره هاي آدم سوزي” يا “اتاق هاي گاز” هيتلري كه به كشتارگاه چندين ميليون يا صدها هزار يهودي معروف شده است. به ادعاي صهيونيست ها، نازي ها شش ميليون يهودي را در اتاق هاي گاز خفه مي كردند و سپس آن ها را در كوره هاي آدم سوزي مي سوزاندند » اين ادعا و اسطوره سازي، در منابع صهيونيستي كه وابسته به آژانس يهود است به وضوح ديده مي شود.
اما اين ادعا تنها براي بزرگ نمايي مسأله و مظلوم نمايي يهوديان بود تا صهيونيسم بتواند دولت اسرائيل را در سرزمين فلسطين ايجاد كند و زمينه هاي پذيرش اين دولت صهيونيستي را در افكار عمومي جهان به ويژه نزد اروپايي ها به وجود بياورند. زيرا يهوديان تا پيش از……………………………………………………………..

………………………………………………………………..

 

2017-05-17
كد : 44486
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss