جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتواسط بهینه مبتنی بر الکترونیک قدرت در سیستم های توزیع شده سلولهای سوخت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Optimal interface based on power electronics in distributed generation systems

for fuel cells (2011)

عنوان مقاله با ترجمه : واسط بهینه مبتنی بر الکترونیک قدرت در سیستم های توزیع شده سلولهای سوخت

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۱۶ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

در مقاله جاری, سیستم هیبریدی مرکب از پشته سلول سوخت و بانک باتری طراحی, ساخته و تست شده است. این سیستم هیبرید برای تامین خروجی های dc و ac ساخته شده است. سطوح ولتاژ نقاط همبندی الکتریکی با چندین طبقه حالت دهی تغذیه, بدست آمده که بوسیله PWM (مدولاسیون پهنای باند) کنترل می شوند. مزیت اصلی این سیستم , عملکرد عالی در میز تست مربوطه می باشد زیرا امکان تست عملکرد سیستم در نقاط مختلف همبندی محدود به ولتاژ را فراهم می کند. مشاهده شد که مدارات الکترونیکی نقش مهمی در سیستم های تولید توزیع شده بازی می کنند. کاربردهای سیستم هیبرید این مقاله, به واحدهای تغذیه کمکی (APU) در وسایل نقلیه (اتومبیل, اتوبوس, یا ترن) و سیستم های تغذیه بدون وقفه (UPS) در بیمارستانها, اتاقهای پرستاری, هتل, اداره ها یا مدارس قابل توسعه می باشد.

کلیدواژگان: تولید توزیع شده (DG), سلول سوخت PEM, الکترونیک قدرت, حلقه کنترل ولتاژ, PWM .

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 5055
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss