جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتواسط تغذیه القایی دوطرفه برای وسایل نقلیه الکتریکی در سیستمهای v2g

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

دانلود رایگان مقاله انگلیسیA Bidirectional Inductive Power Interface for Electric Vehicles in V2G Systems (2014)

واسط تغذیه القایی دوطرفه برای وسایل نقلیه الکتریکی در سیستمهای v2g

– توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۸ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

– دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

تقاضای تامین تغذیه بدون اتصال یا بیسیم برای کاربردهای مختلف از اندامهای پزشکی کم توان تا سیستمهای شارژ با توان بالا رو به افزایش می باشد. انتقال توان القایی (ipt) یکی از تکنیکهای شناخته شده بوده که بوسیله آن توان از یک سیستم به سیستم دیگر بدون هیچ اتصال فیزیکی قابل انتقال می باشد. مقاله جاری سیستم ipt دوجهته جدیدی را معرفی می کند که بطور خاص برای کاربردهایی مانند وسایل برقی اتصالی (ev) و سیستم های وسیله به شبکه مناسب می باشد که در آنها انتقال دوطرفه یکی از مزایا بشمار می رود. سیستم ipt پیشنهادی شارژ همزمان و کنترل شده یا دشارژ چندین ev بوسیله کاهش پیوند مغناطیسی و بدون هیچ گونه اتصال فیزیکی را ممکن می سازد. یک مدل ریاضی برای نمایش مقدار و جهت جریان برق بین ev ارائه شده یا چندین سیستم قادرند بوسیله مدلاسیون دامنه و/یا فاز ولتاژ تولید شده از مبدلهای هر سیستم کنترل شوند. اعتبار مفهوم با تحلیل نظری , شبیه سازی آزمایشات تجربی نمونه اولیه  سیستم ipt  دوطرفه ۱٫۵kw  با شکاف هوای ۴cm تایید شده است. نتایج مشخص کرده که سیستم پیشنهادی واسط ایده آلی برای یکپارچه سازی بدون اتصال و موثر چندین هیبرید یا evدر شبکه های توزیع برق می باشد.

واژگان شاخص: تولید برق توزیع شده , وسایل برقی (ev) , انتقال برق القایی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

2019-03-03
كد : 4740
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss