جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتوصیت نامه شهید محمدرضا خلیلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

وصیت نامه شهید محمدرضا خلیلی

(۱۲ صفحه ورد)

اکنون که آفتاب جهانتاب انقلاب اسلامی می رود که جهان مستضعفان را با نور خودش روشن بگرداند، در پی این نورافشانی نجات بخش می بینیم که چطور شب پرستان و پاسداران ظلمت و همه گرگان و کرکسان، انقلاب خونبارمان ما را مورد تهاجم قرار داده اند وبه خیال خام خودشان می خواهند این انقلاب را در چاچوب مرزهای جغرافیایی- قومی خفه کنند تا به حیات ننگین و  زالو صفتانه خودشان ادامه بدهند. اما کوردلان بدانند که این انقلاب نوری از انوار الهی است و رهبران این انقلاب تحفه ای الهی برای مستضعفین هستند، امام ما، اقیانوس فضیلت، کرامت و شجاعت است.

برادران! باید امام را با افق گسترده تری بنگرید. بدانید که امام امروز حلقوم مستضعفان جهان است. بدانید  که امام، وارث تمام مکارم انبیا محسوب می شود. امام وارث تمام دردها و رنج های انبیاست. امروز تمام تجربیات و اندوخته های تاریخ در امام نهفته است. امروز امام در جهان خاکی …………………………………

……………………………………………………………………

 

2017-05-17
كد : 44548
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss