جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتویژگیهای ضد اکسایشی و ترکیب فلانوئید بذر کنوپدیوم کوینوا(chenopodium quinoa)ی کشت شده درژاپن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Antioxidative properties and flavonoid composition of Chenopodium quinoa seeds cultivated in Japan (2010)

ویژگیهای ضد اکسایشی و ترکیب فلانوئید بذر کنوپدیوم کوینوا(chenopodium quinoa)ی کشت شده درژاپن

– توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۶ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

برای ارزیابی مزایای مغذی بذر کوینوای کشت شده در ژاپن , ویژگیهای ضداکسایشی و ترکیب فلانوئید آن تعیین شده و  با داده های مربوط به غلات مرسوم و شبه غلات از قبیل  بذر کوینوای امریکای جنوبی مورد مقایسه گردید. فعالیتهای ضد اکسایشی این دانه ها در برابر  ریشه های DPPH بمیزان شدیدی با محتوای فنولیک نمونه تست شده مرتبط بوده است. عصاره خام بذر کوینوای کشت شده در ژاپن نسبت به نمونه امریکای جنوبی و دیگر بذرها به استثنای گندم سیاه  , تاثیرات ضداکسایشی بیشتری را از خود به نمایش گذاشته است.چهار گلی کوزید فلاونلی از بذر کوینوای ژاپنی شناسایی و مجزا شد و ترکیب شیمیایی فلاونوید آن بوسیله تعیین کمی مورد ارزیابی قرار گرفت–) quercetin  وkaempferol 3-O-(200,600-di-O-a-rhamnopyranosyl)-b-galactopyranosides

(۱ and 4) , quercetin 3-O- (200,600-di-O-a-rhamnopyranosyl) – b – glucopyranoside (2),

quercetin3-O-(200-O-b-apiofuranosyl-600-O-a-rhamnopyranosyl)-b-galactopyranoside (3)).تریوزید ۲ بار اول از بذر کوینوا جدا شد. این گلی کوزید در  عصاره هیچ یک از دانه های تست شده وجود نداشت بجز کوینوا. میزان گلیکن کورستین کوینوای ژاپنی بالاتر از بذر امریکای جنوبی و گندم سیاه بوده است. میزان کورستین و کائیمپفرول تشکیل در هیدرولیز اسیدی در کوینوا بیش از گیاهان خوراکی مرسوم بوده است. بذر کوینوای کشت شده در ژاپن موثرترین ماده غذایی مفید بوده است – بر این اساس که منبع  ضد اکسیدانی و فلاوونوئید بیواکنیو در میان غلات و شبه غلات بوده است.

 

کلیدواژه ها:

کنوپدیوم کوینوای ویلید – گلیکوزید فلاوونول- کویرستین – کائمپفرول – هیدرولیز اسیدی – میزان کلی فنولیک – DPPH – ماده غذایی کارکردی.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۱۰۰۰ تومان)

 

2019-03-04
كد : 5837
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss