يک سيستم ۲۰ گامی برای ساماندهی آزمايشگاه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

يک سيستم ۲۰ گامی برای ساماندهی آزمايشگاه

(۹ صفحه ورد)

بي تريد آموزش مادام العمر زماني تحقق مي يابد كه علم با عمل توأم باشد . در عرصه تعليم تربيت آموزشي مانا خواهد بود كه فراگير خود عملاً در گير آموزش شده و در توليد مفاهيم و كشف علوم مشاركت داشته باشد يعني فرآيند ياددهي و يادگيري سمت و سويي شاگرد محور داشته باشد . از اين رو در زمينه آموزش علوم پايه آزمايشگاه ،تجهيزات و تكنولوژي آزمايشگاهي در مدرسه نقش اساسي را دارد. از آنجايي كه در بسياري از مدارس متأسفانه اين امر و توجه به آن به حاشيه رانده شده است و آنچنانكه بايسته است بدان توجه نمي شود و ساعات آزمايشگاهي در ديد فراگير ، دبيران و بالاخص مديران به عنوان زنگ تفريح در نظر گرفته مي شود .

موانعي كه فراروي دبيران در اين زمينه وجود دارد عموماً به دو دسته تقسيم مي شود :

– مورد اول باور و اعتقاد خود معلم است كه تا چه حد آزمايشگاه ، آموزش آزمايشگاهي و روش هاي فعال آموزش از طريق تجهيزات و تكنولوژي آزمايشگاهي را قبول دارد .

-۲ امكانات و تجهيزات موجود در آموزشگاه و حمايت هاي مدير و محيط ميباشد يا به طور كلي عوامل غير از خود معلم مي باشدو اين دو مكمل همديگر است .

به نظر مي رسد با تغيير نگرش ها بتوان بر هر دو مشكل غلبه كرد و نقش اصلي در اين باره بر عهده دبير و مدير است چرا كه هركدام …………………………….

……………………………………………………………….

 

۲۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۲-۲۸
كد : 44772
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss