پتانسیل تجارت الکترونیکی برای SME ها (شرکتهای کوچک و متوسط) در محیط کسب و کارجهانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The Potential of E-commerce for SMEs in a Globalizing Business Environment (2014)

پتانسیل تجارت الکترونیکی برای SME ها (شرکتهای کوچک و متوسط) در محیط کسب و کارجهانی

توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در عصر جهانی  سازی اقتصاد، بازارهای بسیاری به طور فزاینده ای بین المللی و رقابتی شده اند . پیشرفت های فن آوری در تدارکات و توزیع تقریبا هر کسب و کار را قادر به خرید، فروش و همکاری در مقیاس جهانی و حتی کوچکتر می کند و کسب و کار محلی گرا مجبور است  خود را در یک مفهوم جهانی برای زنده ماندن در این محیط جدید کسب و کار چالش برانگیز ببیند . اگر چه جهانی شدن SME(شرکتهای کوچک و متوسط)چالش های زیادی را نمایش می دهد ، ادبیات اخیر استدلال می کند کهSME(شرکتهای کوچک و متوسط) ​​می تواند از محیط جدید از طریق تجارت الکترونیک بهره مند شود. در این چارچوب ، این مطالعه بیان می کند که SME(شرکتهای کوچک و متوسط) ​​می تواند با تغییر محیط کسب و کار و پتانسیل تجارت الکترونیک در این محیط جدید مواجه شود. یافته های این مطالعه نشان می دهد که اگر چه اندازه آنها یک نقطه ضعف برای SME(شرکتهای کوچک و متوسط)در رقابت در پلت فرم جهانی است، تجارت الکترونیک می تواند به تشکیل آنها کمک کند اگرچه موانع متعددی وجود دارد که آنها را  محدود  می کند و یا از وارد شدن آنها به تجارت الکترونیک جلوگیری می کند  که می تواند با پشتیبانی خصوصی و عمومی به کار گرفته شود.

کلمات کلیدی: جهانی شدن، SME(شرکتهای کوچک و متوسط)، تجارت الکترونیکی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

۸۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3666
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss