جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپتانسیل تجارت الکترونیکی برای SME ها (شرکتهای کوچک و متوسط) در محیط کسب و کارجهانی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

The Potential of E-commerce for SMEs in a Globalizing Business Environment (2014)

پتانسیل تجارت الکترونیکی برای SME ها (شرکتهای کوچک و متوسط) در محیط کسب و کارجهانی

توضیحات: ۱۱ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در عصر جهانی  سازی اقتصاد، بازارهای بسیاری به طور فزاینده ای بین المللی و رقابتی شده اند . پیشرفت های فن آوری در تدارکات و توزیع تقریبا هر کسب و کار را قادر به خرید، فروش و همکاری در مقیاس جهانی و حتی کوچکتر می کند و کسب و کار محلی گرا مجبور است  خود را در یک مفهوم جهانی برای زنده ماندن در این محیط جدید کسب و کار چالش برانگیز ببیند . اگر چه جهانی شدن SME(شرکتهای کوچک و متوسط)چالش های زیادی را نمایش می دهد ، ادبیات اخیر استدلال می کند کهSME(شرکتهای کوچک و متوسط) ​​می تواند از محیط جدید از طریق تجارت الکترونیک بهره مند شود. در این چارچوب ، این مطالعه بیان می کند که SME(شرکتهای کوچک و متوسط) ​​می تواند با تغییر محیط کسب و کار و پتانسیل تجارت الکترونیک در این محیط جدید مواجه شود. یافته های این مطالعه نشان می دهد که اگر چه اندازه آنها یک نقطه ضعف برای SME(شرکتهای کوچک و متوسط)در رقابت در پلت فرم جهانی است، تجارت الکترونیک می تواند به تشکیل آنها کمک کند اگرچه موانع متعددی وجود دارد که آنها را  محدود  می کند و یا از وارد شدن آنها به تجارت الکترونیک جلوگیری می کند  که می تواند با پشتیبانی خصوصی و عمومی به کار گرفته شود.

کلمات کلیدی: جهانی شدن، SME(شرکتهای کوچک و متوسط)، تجارت الکترونیکی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۸۰۰۰ تومان)

 

2019-02-26
كد : 3666
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss