جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپذیرش سیستم دولت الکترونیک و چابکی سازمانی: چهارچوب نظری و مباحث تحقیقاتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

E-government system acceptance and organizational agility: theoretical framework and research agendas (2013)

پذیرش سیستم دولت الکترونیک و چابکی سازمانی: چهارچوب نظری و مباحث تحقیقاتی

توضیحات: ۱۴ صفحه انگلیسی، ۱۳ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

هدف- این مطالعه به دنبال توسعه چهارچوب نظری است که پذیرش سیستم دولت الکترونیک را مرتبط با چابکی سازمانی می سازد. بعلاوه، مطالعات زمینه های نظری صرف، نیازمند شبیه سازی و مطالعات عملی در محیط هایی است که به نظر می رسد در ادبیات فعلی، کمتر بدان پرداخته شده است.

رویکرد / متدولوژی/ طراحی

مرور ادبیات انجام شده است تا ارتباط شفافی میان مدل های مشهور پذیرش سیستم دولت الکترونیک و ابعاد چابکی سازمانی برقرار شود.

محدودیتها/ کاربردهای تحقیق. این تحقیق فاقد ریشه عملی است. بنابراین چهارچوب مفروض و فرضیات آن صرفا فرضیات نظری هستند بدون آنکه فردی اعتبار عملی آن را بسنجد. بعلاوه، چهارچوب نظری ارائه شده نه مدلی جامع است و نه به صورت متقابل گسترده است، ولی می تواند مدل ساده ای از یک پدیده IS پیچیده باشد.

کاربردهای عملی: با تمرکز بر پذیرش سیستم دولت الکترونیک و ارتباط آن با چابکی سازمانی، این تحقیق بر اهمیت آماده سازی استراتژی مناسببازاریابی تاکید دارد که کارکنان دولتی را به مزایای فردی و سازمانی سیستم دولت الکترونیک آگاه می کند تا از سطح بالای استفاده آن اطمینان حاصل کنند. همچنین این امر شامل آماده سازی استراتژی دولت الکترونیک می شود که از هر نوع خطای مرتبط با پذیرش دولت الکترونیک و یا اجرا و ارائه خدمات دولت الکترونیک اجتناب می کند.

اصالت/ ارزش: این مقاله در تلاش است تا ارتباطی میان پذیرش سیستم با چابکی سازمانی برقرار کند. بعلاوه، این امر دیدگاه تحقیقاتی جدیدی را باز می کند که موجب افزایشمزایای سازمانی ناشی از پیاده سازی سیستم های دولت الکترونیک می شود. بعلاوه، این امر چهارچوب نظری جدیدی را ارائه می کند که ریشه در ادبیاتی دارد که بسط دهنده ادبیات موجود است. در نهایت، این امر برخی مباحث تحقیقاتی جدیدی را بیان می کند که برای بررسی های عملی معتبر خواهد بود.

کلید واژه ها : انطباق دولت الکترونیک، پذیرش دولت الکترونیک، چابکی دولت الکترونیک

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

2019-02-26
كد : 3670
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss