جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش¬نامه¬بين¬المللي¬فعاليت¬بدنيIPAQ))(International Physical Activity Questionnaire) “فرم كوتاه”

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش­نامه­ بين­ المللي­ فعاليت­بدني IPAQ))(International Physical Activity Questionnaire) “فرم كوتاه”

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

براي ارزيابي سطح فعاليت بدني از پرسش نامه بين المللي فعاليت بدني به عنوان يك ابزار سنجش بين المللي فعاليت بدني در سال ۱۹۹۸ توسط سازمان بهداشت جهانی و مرکز کنترل بیماری­ها براي گروه سني ۱۵ تا ۶۹ سال استفاده شد. IPAQ يك پرسش نامه استاندارد ۷ سوالي براي اندازه گيري سطح فعاليت­بدني دانشجويان مي­باشد. در اين پرسش نامه سوالات  اول و دوم  مربوط به تعداد روزها  و ميزان انجام فعاليت بدني شديد، سوالات سوم و چهارم مربوط به تعداد روزها و ميزان انجام فعاليت بدني متوسط، سوالات پنجم و ششم مربوط به تعداد روزها و ميزان انجام فعاليت بدني سبك و در نهايت سوال هفتم مربوط به ميزان  نشستن آزمودني­ها در طول ۷ روز اخير مي‌باشد.

فرم كوتاه اين پرسش­نامه درموردانواع خاص فعاليت­بدني سبك (راه رفتن)، متوسط و شديد در۴ بعد مربوط به اوقات فراغت، كار در حياط ،شغل و حمل و نقل است. اين پرسش نامه مشتمل بر ۷ سوال باز است كه ۳ سوال آن تعدادروزدريك هفته اخيرو ۴ سوال ديگرمدت زماني در روز را مي‌سنجد كه به فعاليت بدني پرداخته­اند.

2017-08-01
كد : 57714
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss