جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسش¬نامه شکاف¬های کیفیت خدمات تأمین-کنندگان(لیلاشیخ¬پناهی۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش­نامه شکاف­های کیفیت خدمات تأمین­کنندگان(لیلاشیخ¬پناهی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اندازه­گیری شکاف کیفیت خدمات تأمین­کننده

این پرسش­نامه براساس طیف پنج­گانه لیکرت طراحی شده است و تمامی شکاف­ها کیفیت خدمات تأمین­کننده براساس متغیرهای نهایی شده مورد بررسی قرار گرفته است. پرسش­نامه شامل دو بخش است که بخش اول به بررسی خدماتی که شرکت می­بایست به تأمین­کننده ارائه دهد، پرداخته است و در این بخش، ۲ سؤال (۱- مشخص کنید در هر یک از متغیرهای زیر چه انتظاراتی از تولیدکننده دارید؟ ۲- شما به عنوان تأمین­کننده، موفقیت شرکت را در ارائه خدمات تا چه میزان می­بینید؟) مطرح شده است که در هر سؤال،۹ متغیر مورد بررسی قرار گرفته است ودر بخش دوم به بررسی خدماتی که تأمین­کننده می­بایست به شرکت ارائه دهد، پرداخته است که در این بخش، ۴ سؤال مطرح شده است که استنباط مدیران تأمین­کننده از انتظارات شرکت ، تدوین برنامه، عملکرد واقعی و وعده­های تأمین­کننده به شرکت ، بر اساس طیف لیکرت پنج گزینه­ای از خیلی زیاد تا خیلی کم، پاسخ داده شده است در هر سؤال، ۱۳ متغیر مورد بررسی قرار گرفته است.

2017-11-10
كد : 66642
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss