جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه مقياس اندازه‌گيري كارآفريني

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه مقياس اندازه‌گيري كارآفريني

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در پرسشنامه کارآفريني نيز براي سنجش نتايج از طيف سنجش ليکرت استفاده مي شود و چون تمام سوالات مثبت هستند. گزينه اصلاً (عدد ۰)، خيلي کم (عدد ۱)، کم (عدد ۲)، تا حدودي (عدد ۳)، زياد (عدد ۴)، خيلي زياد (عدد ۵) نمره مي گيرند.

در پرسشنامه کارآفريني، سوالات ۶-۱ (خصوصيات خلقي)، سوالات ۸-۷ (نحوه استفاده از منابع انساني و مادي)، سوالات ۹ و۱۰ و۱۷ و۱۸ (صرفه جويي در منابع)، سوالات ۱۳-۱۱ (تمايل به مخاطره پذيري)، سوالات ۱۴ و ۲۴ (تاکيد بر شيوه هاي نوين و آکادميک)، سوال ۱۹ (استفاده از استعداد ها و توانايي زيردستان)، سوالات ۱۶-۱۵ (تفويض اختيار به زيردستان) و سوالات ۲۰ تا ۲۳ (دست و پاگير بودن قوانين و آيين نامه هاي دولتي و اداري) و در آخر سوالات ۲۵ تا ۳۱ پرسشنامه کارآفريني که ميزان کارآفريني فرد را مورد سنجش قرار مي دهد.

2019-03-22
كد : 35690
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss