جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آزمون رياضي ايران كي مت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آزمون رياضي ايران كي مت

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

از اين آزمون براي تشخيص حساب نارسائي دركودكان استفاده شده و شامل خرده آزمونهاي زير است .

۱٫ شمارش ۲٫ جمع ۳٫ تفريق ۴٫ اندازه گيري
۵٫ هندسه ۶٫ ضرب ۷٫ تقسيم ۸٫زمان
۹٫ حل مساله ۱۰ . تفسير ۱۱٫ محاسبه ذهني ۱۲٫ تخمين
  1. اعداد گويا

اين آزمون براي پايه هاي اول تا پنجم دبستان قابل اجراست و در پايه هاي اول و دوم دبستان تمامي خرده ازمونها به جز خرده آزمونهاي ضرب ،‌تقسيم و محاسبه ذهني و اعداد گويا اجرا مي شوند. (خرده آزمون حل مساله نيز در پايه اول دبستان اجرا نمي شود) نكته اساسي در آزمون رياضي ايران كي مت اين است كه درهنگام  اجراي آن و به منظور تعيين سطح ورودي دانش آموزان ابتدا از خرده آزمون شمارش شروع مي كنيم . و تا تشكيل سطح پايه و سطح سقفي خرده آزمون شمارش را ادامه مي دهيم و در رابطه با ديگر خرده آزمونها نيز همينطور است . در بهار سال ۱۹۸۴ اين آزمون به طور آزمايشي روي ۱۶۰۰ دانش آموز  (كودكستاني تا كلاس هشتم) اجرا شد . هدف از اين مطالعه بدست آوردن اطلاعات آزمونگران و آزمودنيها بوده
است . هر خرده آزمون شامل ۴ حيطه است كه تمام اعداد را دريك سلسله مراتب قرار مي دهد و هركدام از اين حيطه ها به وسيله ۶ پرسش مورد سنجش قرار گرفت و اين ۱۳ خرده آزمون در سه بخش مفاهيم ، كاربرد و عمليات قرارمي گيرند. بخش مفاهيم شامل خرده آزمونهاي شمارش، اعداد گويا و هندسه است . در بخش عمليات خرده ازمونها عبارتند از : جمع، تفريق، ضرب، تقسيم، و محاسبه ذهني و بخش كاربرد كه به عنوان بالاترين سطح اجرا در رياضيات  است شامل اندازه گيري ، زمان ، پول و تخمين است .

2017-07-05
كد : 55085
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss