جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آزمون سبک هاي مقابله اي لازاروس

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آزمون سبک هاي مقابله اي  لازاروس

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

شاخص­هاي سنجش استراتژي­هاي مقابله­اي پرسشنامه ساخت يافته لازاروس مي باشد که داراي ۶۶ ماده است. و داراي ۸ خرده آزمون به شرح زير مي­باشد.

جدول ۳-۲ عبارتهاي ۸ خرده آزمون سبک هاي مقابله اي

تعداد عبارت­هاي هر مقياس مقياس
۶ ۶،۷،۱۷،۲۸،۳۴،۴۶ کنار آمدن رويارويانه
۶ ۱۲،۱۳،۱۵،۲۱،۴۱،۴۴ دوري جويي
۷ ۱۰،۱۴،۳۵،۴۳،۵۴،۶۲،۶۳ خويشتنداري
۶ ۸،۱۸،۲۲،۳۱،۴۲،۴۵ جستجوي حمايت اجتماعي
۴ ۹،۲۵،۲۹،۵۱ مسئوليت پذيري
۸ ۱۱،۱۶،۳۳،۴۰،۴۷،۵۰،۵۸،۵۹ گريز-اجتناب
۶ ۱،۲۶،۳۹،۴۸،۴۹،۵۲ حل مدبرانه مسئله
۷ ۲۰،۲۳،۳۰،۳۶،۳۸،۵۶،۶۰ ارزيابي مجدد مثبت

راهبردهاي مقابله­اي معطوف به مسئله عبارتند از: مقابله رويارويانه: تلاش­هاي ستيزه­جويانه براي تغيير موقعيت؛ جستجوي حمايت اجتماعي: تلاش­ها در راستاي کسب حمايت هيجاني و اطلاعاتي از ديگران؛ و راهبرد حل مسئله با برنامه: تلاش­هاي سنجيده مسئله­مدار براي حل موقعيت. مهمترين راهبردهاي مقابله­اي هيجان­مدار عبارتند از: خويشتن­داري: تلاش شخص براي تنظيم و کنترل احساسات خود؛ دوري جويي: کوچک شمردن تهديد از طريق فاصله گرفتن؛ ارزيابي دوباره/سازگاري: تلاش براي يافتن معناي مثبت در تجربه با تاکيد بر رشد شخصي؛ راهبرد اجتناب/گريز: تلاش براي رهايي يا پرهيز از موقعيت و پذيرش مسئوليت: خود ملامت­گري (تايلور ۱۹۹۹).

2017-06-08
كد : 50202
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss