جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آزمون معماهای مفرح و چالش برانگیز (آزمون مداد و کاغذی) ساختۀ بیکن و همكاران (۲۰۰۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آزمون معماهای مفرح و چالش برانگیز (آزمون مداد و کاغذی) ساختۀ بیکن و همكاران (۲۰۰۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

آزمون معماهای مفرح و چالش برانگیز (آزمون مداد و کاغذی) ساختۀ بیکن و همكاران (۲۰۰۱) است و شامل ۲۱ پرسش بسته پاسخ چهار گزینه­ای می­باشد. این آزمون مراحل تحول شناختی (پیش عملیاتی، منطق عملیات عینی و صوری) را مشخص می­کند و می­تواند به صورت گروهی هم اجرا شود. همچنین قابلیت دارد زیر سطوح تحول شناختی (سه زیر سطح عملیات عینی، دو زیر سطح انتزاعی) که آزمودنی­ها در آن قرار می­گیرند را ارزیابی کند.

در آزمون معما­های مفرح و چالش برانگیز بیکن چنان­چه آزمودنی از ۵ پرسش (۱،۳، ۴،۷ ،۸ ) نتواند به ۴ پرسش پاسخ صحیح دهد در مرحلۀ پیش­عملیاتی طبقه بندی می­شود و نمرۀ او در همین مرحله که کمتر از نمرۀ ۴ می باشد به ثبت می­رسد.

همچنین در این آزمون مرحلۀ عملیات عینی شامل سه زیر سطح  فرعی می­باشد.

2017-09-21
كد : 63447
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss