جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آزمون SCL- 90

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آزمون SCL- 90

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين پرسشنامه در واقع به خود سنجي نشانگان روانشناختي فرد در مقياس ۵ درجه اي از ميزان هيچ تا به شدت مي پردازد. ۹۰ ماده ي اين آزمون ۹ بعد مختلف شکايات جسماني، وسواس _ اجبار، حساسيت در روابط متقابل، افسردگي، اضطراب، پرخاشگري و خصومت، ترس مرضي، افکار پارانوئيد و روان پريشي را ارزيابي مي کند.SCL-90  در موارد متعددي از جمله به عنوان ابزار سرند کردن، ابزار مورد يابي مختلف روانپزشکي، ارزيابي شدت نشانه ها، به عنوان ابزار اندازه گيري توصيفي آسيب شناسي رواني در جمعيت بيماران مختلف به کار رفته است (۴۲).

شاخص هاي کلي آزمون ScL-90 :

  • ضريب کلي علائم مرضي (GSI) : اين شاخص نشان دهنده سطح يا عمق اختلال مي باشد و اطلاعاتي را راجع به تعداد علائم و شدت ناراحتي بدست مي دهد. در مواردی که احتياج به يک سنجش باشد از آن استفاده مي شود.
  • معيار ضريب ناراحتي (PSDI) : يک سنجش خالص از شدت ناراحتي است.
  • جمع علائم مرضي (PSI) : به طور ساده شماره تعداد علائمي است که آزمودني به صورت مثبت گزارش مي نمايد.

2017-06-07
كد : 49876
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss