جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آسیب شناسی عوامل سازمانی بر ترک خدمت نخبگان از دیدگاه مدیران( صفری۱۳۹۳ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آسیب شناسی عوامل سازمانی بر ترک خدمت نخبگان از دیدگاه مدیران( صفری۱۳۹۳ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۳۰ سوال بوده و توسط محقق  ساخته شده است و روایی و پایایی آن توسط اساتید تأیید شده است.

  • عوامل سازمانی: در این تحقیق منظور از عوامل سازمانی، اندازه سازمان، محیط کاری سازمان، جبران خدمات، مسیر شغلی و فرصت های پیشرفت، موقعیت جغرافیایی سازمان، ماهیت و نوع سازمان، شهرت سازمان، عدالت سازمانی، توسعه کارکنان، مسئولیت اجتماعی می شود که سوالات ۱ در ارتباط با اندازه سازمان، سوال ۲ در ارتباط با محیط کاری، سوالات ۳-۴-۵-۶ مربوط به جبران خدمات، سوالات ۷-۸-۹-۱۰-۱۱ مربوط به فرصت های پیشرفت شغلی، سوالات ۱۲-۱۳ مربوط به موقعیت جغرافیایی سازمان، سوالات ۱۴-۱۵ مربوط به ماهیت شغلی، سوال ۱۶ مربوط به شهرت سازمانی، سوالات ۱۷-۱۸-۱۹-۲۰-۲۱ مربوط به عدالت سازمانی، ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵-۲۶ مربوط به توسعه کارکنان ، سوالات ۲۷-۲۸-۲۹-۳۰ مربوط به مسئولیت اجتماعی است.
  • ….
2019-03-20
كد : 32961
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss