جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آسیب شناسی موانع پژوهش از دیدگاه اعضای هیأت علمی دانشگاه (صیرفی و همکاران ۱۳۹۴ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آسیب شناسی موانع پژوهش از دیدگاه اعضای هیأت علمی دانشگاه (صیرفی و همکاران ۱۳۹۴ )

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط  شاهملکی و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است در این پژوهش به منظور گرد­آوری اطلاعات از پرسشنامه استفاده شد، ولی چون در این زمینه (موانع پژوهش) پرسشنامه استاندارد موجود نبود، محقق ضمن بهره­گیری از پرسشنامه­هایی که قبلاً در رابطه با موانع پژوهش وجود داشت و با بهره­گیری از نظرات استاد راهنما و مطالعات خود اقدام به تنظیم و ساخت پرسشنامه نمود .

پرسشنامه شامل دو بخش می­باشد

  • بخش اول اطلاعات جمعیت شناختی استادان شامل: جنس، مدرک،  گروه درسی، محل خدمت، سابقه خدمت، ساعات تدریس، تعداد طرح های پژوهشی، تعداد مقالات چاپ شده در مجلات معتبر داخلی و خارجی می باشد.
  • بخش دوم شامل: ۴۰ گویه، در مقیاس گزینه­ای لیکرت تنظیم گردیده است که این گویه­ها درشش دسته موانع مالی، موانع امکاناتی، موانع شغلی، موانع علمی، موانع فردی و موانع سازمانی – مدیریتی دسته بندی شد.

.جدول شماره۱-۳شاخص های پرسشنامه موانع پژوهش

مؤلفه شماره سؤالات تعداد سؤال
مالی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۷
امکاناتی ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۶
شغلی ۱۴- ۱۵- ۱۶-۱۷- ۱۸- ۱۹ ۶
علمی ۲۰ ۲۱ ۲۲ ۲۳ ۲۴ ۲۵ ۲۶ ۷
فردی ۲۷ ۲۸ ۲۹ ۳۰ ۳۱ ۳۲ ۶
مدیریتی سازمانی ۳۳ ۳۴ ۳۵ ۳۶ ۳۷ ۳۸ ۳۹ ۴۰ ۸
تعدا د سؤالات ۴۰

2019-03-20
كد : 33035
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss