جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه آموزش ضمن خدمت( خاواجا فواد لطیف در سال ۲۰۱۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه آموزش ضمن خدمت( خاواجا فواد لطیف در سال ۲۰۱۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

۲۲ سؤال مربوط به آموزش ضمن خدمت که با استفاده از مدل پژوهشی ۴ بعدی (رضایت از جلسه آموزش، رضایت از محتوای آموزش، رضایت از آموزش دهنده و انتقال یادگیری) خاواجا فواد لطیف در سال ۲۰۱۲ تنظمیم شده است. از ۲۲ سؤال، ۶ سؤال مربوط به بعد رضایت از جلسه آموزش (سؤال های ۱ تا ۶)، ۵ سؤال مربوط به بعد رضایت از محتوای آموزش (سؤال های ۷ تا ۱۱)، ۵ سؤال مربوط به بعد رضایت از آموزش دهنده (سؤال های ۱۲ تا ۱۶)، ۶ سؤال مربوط به بعد انتقال یادگیری (سؤال های ۱۷ تا ۲۲)، است.

جدول ۳-۱- سؤالات پرسشنامه به تفکیک ابعاد

مفهوم ابعاد سؤالات
آموزش ضمن خدمت رضایت از جلسه آموزش ۶-۱
رضایت از محتوای آموزش ۱۱-۷
رضایت از آموزش دهنده ۱۶-۱۲
انتقال یادگیری ۲۲-۱۷

در این پرسشنامه برای سنجش متغیر آموزش ضمن خدمت از طیف پنج مقیاسی لیکرت از بسیار مخالف تا بسیار موافق استفاده شده و از پاسخ دهندگان خواسته شده است تا نظرات خود را در چهارچوب سوالات مشخص کنند.

2017-07-05
كد : 55079
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss