جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اثربخشی تدریس معلم از دیدگاه معلمان (بالا چاندران و وادایا گام)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اثربخشی تدریس معلم از دیدگاه معلمان (بالا چاندران و وادایا گا)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در پژوهش حاضر یک پرسشنامه استاندارد که اثربخشی تدریس معلم را می‌سنجد براساس طیف لیکرت ۵ گزینه‌ای (۵ خیلی خوب، ۴ خوب، ۳ متوسط، ۲ ضعیف و ۱ خیلی ضعیف) تهیه و تنظیم گردیده است. این پرسشنامه دارای ۳۴ سؤال هست که جهت سنجش اثربخشی تدریس از دیدگاه معلمان به کار گرفته‌شده است؛ که دارای ۸ زیر مقیاس هست عبارت‌اند از: هوشمندی، پاسخ‌دهی، انگیزه، تعهد برای تدریس، مکالمه مؤثر، نگرانی برای پیشرفت، کمک هدفمند و آموزش غیررسمی. این پرسشنامه توسط بالا چاندران و وادایا گام در دانشگاه مدرس هندوستان ساخته‌شده است. در جدول (۳-۲) نام نویسندگانی که شاخص‌ها سؤالات مربوط به هر مقیاس از آن‌ها دریافت گردیده، ذکرشده است.

جدول (۳-۲) منابع سؤالات پرسشنامه پژوهش

محقق سؤالات متغیر
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۱ تا ۵ هوشمندی
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۶ تا ۱۰ پاسخ‌دهی
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۱۱ تا ۱۵ انگیزه
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۱۶ تا ۲۱ تعهد به تدریس
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۲۲ تا ۲۶ مکالمه اثربخش
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۲۷ تا ۲۹ نگرانی برای پیشرفت دانش‌آموزان
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۳۰ تا ۳۱ کمک بی‌طرفانه
بالاچا ندران و وادایاگام (۲۰۰۸) ۳۲ تا ۳۴ آموزش غیررسمی

 

2017-06-15
كد : 51713
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss