جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اثر لذت¬جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین با توجه به نوع وبگردی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه  اثر لذت­جوئی و محیط فروشگاه بر خرید آنی آنلاین با توجه به نوع وبگردی

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

پرسشنامه حاضر شامل دو بخش می باشد:بخش اول: سؤالات عمومی در سؤالات عمومی سعی شده است که اطلاعات کلی و جمعیت شناختی در رابطه با پاسخ دهندگان جمع آوری گردد. این قسمت شامل سؤالاتی از قبیل جنسیت، سن، میزان تحصیلات، حدود درآمد ماهانه و.. می باشد.

بخش دوم: سؤالات تخصصی در رابطه با مؤلفه های پژوهش

 به منظور پاسخگویی به سؤالات برای کلیه متغیرها از طیف ۵ گزینه­ای لیکرت از«کاملاً موافقم» تا «کاملاً مخالفم» استفاده شده است. نحوه امتیازدهی به همه سؤالات به شرح جدول زیر می باشد.

جدول۳-۱) نحوه امتیازدهی به سؤالات پرسشنامه

 

گزینه کاملاً موافقم موافقم نه موافق- نه مخالف مخالفم کاملاًمخالفم
امتیاز ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

 

برای سنجش هر یک از متغیرهای تحقیق، سنجه­های مناسب با آن در قالب سؤالات پرسشنامه طراحی گردید. جدول زیر، ترکیب سؤلات پرسشنامه تحقیق بر اساس متغیرها را نشان می­دهد.

 

جدول۳-۲) ترکیب سؤالات پرسشنامه

 

 

متغیرها سؤالات تحقیق
انگیزه لذت­جوئی ۵-۱
آنی­گرایی ۱۰-۶
وبگردی منفعت­گرایانه ۱۵-۱۱
وبگردی لذت­جویانه ۱۹-۱۶
محتوای فروشگاه اینترنتی ۲۴-۲۰
طرح فروشگاه اینترنتی ۲۸-۲۵
پیمایش فروشگاه اینترنتی ۳۳-۲۹
خرید آنی آنلاین ۳۸-۳۴

 

2019-03-14
كد : 28829
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss