جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه احساس بی‏هنجاری حيدري و ديگران(۲۰۱۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه احساس بی‏هنجاری حيدري و ديگران(۲۰۱۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به عنوان حالتي ذهني از بي‏هنجاري[۱] تعريف مي‏شود که احساس‏هاي بريدن از اجتماع[۲]، نااميدي[۳]، جداافتادگي[۴]، بيگانگي از نهادهاي اجتماعي و احساس بي‏قدرتي[۵] را در بر مي‏گيرد  (سرول[۶]، ۱۹۵۶).احساس ب­یهنجاری مطابق تعریف حیدری و دیگران (۲۰۱۱) سه بعد دارد.

براي سنجش احساس بي­هنجاري نيز از مقياس حيدري و ديگران(۲۰۱۱) استفاده شد. اين مقياس ۲۰ سؤالي سه خرده مقياس دارد که عبارتند از بي‏معنايي و بي‏اعتمادي(۸ گويه،)، بي‏قدرتي(۷ گويه)، و بت‏وارگي پول(۵گويه).  اين مقياس بعد از مرور تمامي مقياس‏هاي بی‏هنجاری از سرول (۱۹۵۶) تا کائو (۲۰۰۷) ساخته و در ايران اعتباريابي شد.

2019-03-22
كد : 36039
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss