جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ادراکات مصرف کننده از الزامات و پیامدهای مسئولیت اجتماعی سازمان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ادراکات مصرف کننده از الزامات و پیامدهای مسئولیت اجتماعی سازمان

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه داراي ۳۰ سوال مي باشد. در طراحي اين قسمت سعي گرديده است كه سوالات پرسشنامه تا حد ممكن قابل فهم باشند. براي طراحي اين بخش از طيف ۷ گزينه‌اي ليكرت استفاده گرديده است كه يكي از رايج‌ترين مقیاس هاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود . متغیرهای اندازه گرفته شده در این پژوهش در جدول زیر آورده شده است.

جدول۳۱٫ سوالات پرسشنامه

متغیر سوالات مربوطه
عملکرد مالی ادراک شده ۳-۱
کیفیت ادراک شده بیانیه های اخلاقی ۶-۴
مسئولیت اجتماعی ادراک شده ۱۰-۷
وجهه ادراک شده سازمان ۱۳-۱۱
ادراک خطر (ریسک ادراک شده) ۱۸-۱۴
اعتماد مصرف کننده ۲۴-۱۹
                        وفاداری مصرف کننده ۳۰- ۲۵

 

پرسشنامه­ها به شیوه مراجعه مستقیم توسط اعضای نمونه تکمیل گردیده است. شیوه تکمیل پرسشنامه به این صورت بود که با مراجعه حضوری نزد پاسخ دهنده، ابتدا توضیحات لازم به وی داده می‌شد و سپس سوالات توسط وی پاسخ داده می‏شدند. از آنجا که در طول مدت تکمیل پرسشنامه، محقق در کنار پاسخ دهنده حضور داشته، لذا در صورت بروز ابهام در سوالات، با توضیح بیشتر سعی در رفع موارد مبهم شده  است. شكل كلي و امتياز بندي طيف لیکرت براي سوالات به صورت جدول ۳۲ مي باشد ( فرم خام پرسشنامه مورد استفاده در اين تحقيق در پيوست آورده شده است).

جدول ۳-۲٫ شکل کلی امتیازبندی پرسشنامه

شکل کلی کاملا موافقم موافقم نسبتا موافقم نظری ندارم نسبتا مخالفم مخالفم کاملا مخالفم
امتیازبندی ۷ ۶ ۵ ۴ ۳ ۲ ۱

پس از تدوين طرح مقدماتي پرسشنامه، ميزان روايي و پايايي پرسشنامه بايستي تعيين شود كه در ادامه به اين مورد پرداخته مي شود.

….

….

2019-03-22
كد : 32638
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss