جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت بازاریابی گردشگری شیراز با توجه به مدل p7

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارائه مدلی مناسب جهت بازاریابی گردشگری شیراز با توجه به مدل p7

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

پرسشنامه شامل ۷ سوال برای محصول / خدمت، ۴ سوال مربوط به قیمت، ۷ سوال برای تبلیغات، ۵ سوال برای مکان، ۷ سوال برای افراد، ۵ سوال مربوط به فرآيند فروش محصول و یا ارائه خدمت و در نهایت، ۵ سوال برای شواهد و امکانات فیزیکی است. در پژوهش حاضر برای حصول اطمینان از دقت و صحت نتایج بدست آمده از تحقیق به ارزیابی ویژگی­های فنی پرسشنامه در دو بخش روایی و پایایی با استفاده از معیارهای مختلف پرداخته شد؛ بطوری که معیار آلفای کرونباخ و پایایی ترکیبی در قسمت پایایی پرسشنامه و روایی سازه (در دو بخش روایی همگرا و واگرا) در قسمت روایی پرسشنامه بررسی گشت.

مقیاس اندازه گیری سوالات پرسشنامه تحقیق حاضر بر اساس طیف پنج درجه­ای لیکرت می­باشد که میزان اهمیت عوامل موثر بر بازاریابی گردشگری در شیراز را با امتیاز ۱ (خیلی کم) تا ۵ (خیلی زیاد) مشخص می‌سازند.

جدول زیر جزئیات مربوط به ابعاد و سؤالات پرسشنامه­ را نشان می­دهد: 

  ابعاد تعداد سوالات منبع
عوامل موثر بر بازاریابی گردشگری محصول ۷ Hudson (2005)
قیمت ۴ Kim et al. (2006)
تبلیغات ۷ Kotler et al. (2005)
مکان ۵ Tosun et al. (2008)
افراد ۷ Hudson (2005)
فرآيند فروش محصول و یا ارائه خدمت ۵ Uzama (2008)
شواهد و امکانات فیزیکی ۵ Kotler et al. (2005)

جدول ۳-۱٫ تعداد سوالات و ابعاد تحقیق

2019-03-18
كد : 32080
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss