جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزشیابی دوره های ضمن خدمت معلمان مشمول ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان با و بدون سابقه شرکت در دوره های آموزشی (فلاح باسخاوت۱۳۹۱ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزشیابی دوره های ضمن خدمت معلمان مشمول ارزشیابی توصیفی از دیدگاه معلمان با و بدون سابقه شرکت در دوره های آموزشی

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در این تحقیق از پرسشنامه محقق ساخته استفاده شده است. )سمیه السادات فلاح باسخاوت۱۳۹۱  (این پرسشنامه شامل ۳۶ سوال می باشد که بر اساس مقیاس لیکرت (از خیلی کم تا خیلی زیاد) تنظیم شده است. تعدادی از سوالات یک هدف از اهداف پژوهش را دنبال می کنند که به شرح زیر می باشد :

جدول ۱٫۱ : جدول اهداف

اهداف شماره سوالات
اول: تعیین میزان رشد همه جانبه شخصیت دانش آموزان  ۱ تا ۶
دوم: تعیین میزان کیفیت فرایند یاددهی – یادگیری  ۷ تا ۱۵
سوم: تعیین میزان تسلط معلمان بر نحوه و چگونگی اجرای ارزشیابی  ۱۶ تا ۲۳
چهارم: تعیین میزان روحیه خلاقیت و پژوهش در معلمان  ۲۴ تا ۲۷
پنجم: تعیین میزان استفاده از ابزارهای آموزشی در کلاس درس  ۲۸ تا ۳۱
ششم: تعیین میزان افزایش بهداشت روانی  محیط یاددهی – یادگیری  ۳۲ تا ۳۶

….

….

 

2019-03-20
كد : 32732
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss