جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزيابي نقش تسهيلات اعطايي بانكداري اسلامي و مقايسه آن با ساير بانكها ( کامران آزاد و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزيابي نقش تسهيلات اعطايي بانكداري اسلامي و مقايسه آن با ساير بانكها ( کامران آزاد و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه توسط کامران آزاد و همکاران ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است. در این پژوهش نیز، ابزار اندازه گیری پرسشنامه بسته است که در آن ۳۰ سوال طرح گردیده است. به عبارت دیگر، در این تحقیق ۷ فرضیه وجود دارد که برای متغیرهای هر فرضیه سوال مطرح شده است که سوالات بر اساس طیف ۵ درجه ای لیکرت طرح ریزی گردیده است. این پرسشنامه در پیوست آورده شده است.

جدول ۳-۱  صفات کیفی و ارزش عددی گزینه های پرسشنامه

خیلی کم کم متوسط زیاد خیلی زیاد طیف کلی
۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ارزش عددی

این پرسشنامه حاصل مطالعات کتابخانه ای و کمک راهنمایی اساتید راهنما و مشاور و متخصصان فن می‎باشد. در ضمن این پرسشنامه شامل ۳۰ سوال است که متغیرهای عملیاتی تعریف شده را مورد سوال قرار می دهدو سهم هر یک از متغیر ها به شرح جدول ۳-۲ می باشد .

 

جدول ۳-۲ توزیع سوالات پرسشنامه

جمع سوالات شماره سوالات در پرسشنامه متغیرها
۵ ۴، ۹، ۱۰، ۱۱، ۱۵ بخش کشاورزی
۲ ۶، ۱۶ بخش صنعت
۲ ۷، ۱۷ بخش مسکن
۲ ۵، ۱۸ بخش خدمات
۳ ۸، ۲۰، ۲۸ بخش ازدواج
۱۰ ۱۲، ۱۳، ۱۴، ۲۱، ۲۲، ۲۳، ۲۴، ۲۵، ۲۶، ۲۹ بخش سپرده گذاران
۶ ۱، ۲، ۳، ۱۹، ۲۷، ۳۰ بخش اشتغال

 …

….

 

2019-03-20
كد : 32939
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss