جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزيابي پذيرش يادگيري سيار در دانشگاه‌هاي ايران (بابائي و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزيابي پذيرش يادگيري سيار در دانشگاه‌هاي ايران (بابائي و همکاران)

این پرسشنامه دارای ۳۳ سوال بوده و توسط بابائي  و همکاران ساخته شده است

: در طراحي اين قسمت سعي گرديده است كه سئوالات پرسش‌نامه تا حد ممكن قابل فهم باشد. براي طراحي اين بخش از طيف پنج گزينه‌اي ليكرت استفاده شده است كه يكي از رايج‌ترين مقايس‌هاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود.

متغيرهاي  انتظار عملکرد (سوالات ۱ تا ۴ )، انتظار تلاش (سوالات ۵ تا ۸ )، عوامل اجتماعي(سوالات ۹ تا ۱۳ )، شرايط تسهيل‌گر(سوالات ۱۴ تا ۱۸)، کيفيت و خود کارآمدي(سوالات ۱۹تا ۲۲)، خدمات سيستم (سوالات ۲۳ تا ۳۰) و قصد رفتاري (سوالات ۳۱ تا ۳۳) را مي‌سنجد.

شكل كلي و امتياز‌بندي اين طيف براي سئوالات مثبت به صورت ذيل مي‌باشد.فرم خام پرسش‌نامه مورد استفاده در اين تحقيق در پيوست آورده شده است.

شكل كلي : كاملاً مخالفم – مخالفم – نظري ندارم – موافقم – كاملاً موافقم

امتياز بندي :       ۱            ۲               ۳               ۴                ۵

پس از تدوين طرح مقدماتي پرسش‌نامه، ميزان روايي و پايايي پرسش‌نامه بايستي تعيين شود. در ادامه به اين مورد پرداخته مي‌شود.

….

….

2019-03-20
كد : 32861
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss