جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزيابي کاربرد سيستم‌هاي اطلاعات مديريت در مديريت منابع انساني(محصل جمشيدي و همکاران (۱۳۸۸

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزيابي کاربرد سيستم‌هاي اطلاعات مديريت در مديريت منابع انساني)محصل جمشيدي و همکاران (۱۳۸۸

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

. در اين پژوهش از پرسشنامه محقق ساخته )محصل جمشيدي و همکاران (۱۳۸۸ استفاده شد. اين پرسشنامه حاوي ۳۹ سوال با طيف پنج گزينه اي بسيار زياد، زياد، تا حدودي، کم، بسيار کم بوده که نمره ۵- ۴- ۳- ۲- ۱ به آنها تعلق گرفته است. اين پرسشنامه ارزيابي کاربرد سيستم‌هاي اطلاعات مديريت در منابع انساني را در ۶ مولفه مورد سنجش قرار داده است. چگونگي توزيع پرسشنامه بر اساس مولفه‌هاي مورد سنجش در جدول(۳- ۳) ارائه شده است. در ضمن سوال آخر پرسشنامه به صورت کلي بيان شده است.

جدول (۳- ۳) مؤلفه‌هاي پرسشنامه و سئوالات مربوط به آنها

مؤلفه تعداد سئوالات سئوالات
سازماندهي منابع انساني ۵ ۵- ۴- ۳- ۲- ۱
جذب منابع انساني ۷ ۱۲- ۱۱- ۱۰- ۹- ۸- ۷- ۶
توسعه منابع انساني ۷ ۱۹- ۱۸- ۱۷- ۱۶- ۱۵- ۱۴- ۱۳
ارزشيابي و پاداش دهي منابع انساني ۴ ۲۳- ۲۲- ۲۱- ۲۰
امور رفاهي منابع انساني ۸ ۳۱- ۳۰- ۲۹- ۲۸- ۲۷- ۲۶- ۲۵- ۲۴
امور اداري و پرسنلي منابع انساني ۸ ۳۹- ۳۸- ۳۷- ۳۶- ۳۵- ۳۴- ۳۳- ۳۲

2019-03-20
كد : 32911
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss