جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی سرمایه فکری بونتیس (۱۹۹۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی سرمایه فکری  بونتیس (۱۹۹۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه ارزیابی سرمایه فکری، که توسط بونتیس (۱۹۹۸) ساخته شده است که دارای ۵۲ سؤال بسته پاسخ می باشد و بامقیاس پنج درجه ای لیکرت (خیلی کم = ۱، کم= ۲، متوسط = ۳، زیاد= ۴ و خیلی زیاد= ۵)  که به دلیل مشابهت های بعضی سؤالات به تعداد ۴۲سؤال کاهش یافت. مورد بررسی قرار می گیرد، این سازه دارای سه مؤلفه سرمایه انسانی، سرمایه ساختاری و سرمایه رابطه ای(مشتری) را در میان مدیران و کارشناسان شرکت های خودروسازی پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران مورد اندازه‏گیری قرار می دهد.

جدول مؤلفه ها و گویه های پرسشنامۀ سرمایه فکری

ردیف مؤلفه های مورد بررسی گویه های مربط به هر مؤلفه منبع گردآوری داده ها جمع

 

 

۴۲

 

۱ سرمایه انسانی  

ا تا ۱۵

شرکت های خودروسازی پذیرفته شده در بورس
  سرمایه ساختاری  

۱۶ تا ۲۸

۳ سرمایه ارتباطی(مشتری)  

۲۹ تا ۴۲

مقیاس لیکرت شامل مجموعه ای از سوالات است که بار نگرشی یا ارزشی آنها تقریبا برابر تلقی می شود.پاسخ گو مقیاسی را که بین دو حد نهایی مانند،(موافق- مخالف، علاقه – تنفر، پذیرش- رد)است، بر حسب شدت یا ضعف نگرش خود بر می گزیند. برای تعیین نگرش هر فرد، نمرات هر یک از موقعیت های منتخب او در تمام مقیاس با هم جمع و سپس معدل گیری می شود و بدین ترتیب نمره نگارش فرد به دست می آید. مقیاس را می توان هم بصورت پنج واحدی و هم هفت واحدی انتخاب کرد که معمولا بصورت پنج واحدی انتخاب می کنند. در مورد عبارت های مثبت محقق ارزش های عددی مقیاس را طوری تعیین می کند که بیش ترین یا بالاترین ارزش عددی یا امتیاز به موافق ترین افراد تعلق گیرد و در مورد عبارت منفی، محقق امتیاز ها یا ارزش های عددی را طوری جابجا می کند که بطور مشابه بیشترین امتیاز به مخالف ترین افراد و کمترین امتیاز متعلق به موافق ترین آنان شود.(خاکی،۲۱۲،۱۳۸۷)

کاملا موافق موافق بی نظر مخالف کاملا مخالف
۵ ۴ ۳ ۲ ۱

اعداد درج شده در زیر گزینه ها، شامل نمرات هر گزینه خواهد بود.

2019-03-23
كد : 38090
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss