جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی صنعت ارتباطات با معیارهای چندگانه (کارت امتیازی متوازن «پرسشنامه ارزیابی نگرش » ( مشتریان )(امانی و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی صنعت ارتباطات با معیارهای چندگانه (کارت امتیازی متوازن «پرسشنامه ارزیابی نگرش » ( مشتریان )(امانی و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

این پرسشنامه دارای ۲۷ سوال بوده و توسط امانی و همکاران       ۱۳۹۳ ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

پرسشنامه تحقیق حاضر حاصل مشاوره و مصاحبه با متخصصان مربوطه در خصوص سوالات و ترکیب و شمای کلی پرسشنامه و نحوه طراحی آن و در قالب کلی فرضیه ها و سئوالات تحقیق قرار داشته و با استفاده از طيف ليكرت در «پرسشنامه ارزیابی نگرش » تهیه شده است. در این تحقیق از یک پرسشنامه جهت ارزیابی صنعت ارتباطات با معیارهای چندگانه (کارت امتیازی متوازن  در شرکت ارتباطات سیار ایران استفاده شد

به منظور ارزیابی اثر متغیر مستقل بر هر یک از متغیر های وابسته،. نحوه  امتیاز دهی به پرسشنامه هم از امیتاز ۱ تا ۵ بوده و ارزیابی نهایی نیز در میان این ۷۰۶ پرسشنامه برگشتی انجام گرفته است.

2017-06-07
كد : 49922
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss