جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی عوامل استقرار مدارس هوشمند از دیدگاه مدیران و دانش آموزان ( مهاجران و علیرضا قلعه ای(۱۳۹۱))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی عوامل استقرار مدارس هوشمند از دیدگاه مدیران و دانش آموزان ( مهاجران و علیرضا قلعه ای(۱۳۹۱))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در اين تحقيق اطلاعات لازم براي آزمون فرضيه ها از طريق پرسشنامه كتبي بدست خواهد آمد كه از طريق سوالاتي كه در پرسشنامه مطرح مي گردند سعي مي شود تا دانش، علايق و نگرش و عقايد افراد مورد ارزيابي قرار گيرد و به تجربيات قبلي وي پي برده و همچنين به آنچه در حال حاضر انجام مي دهد آگاهي يافت.ابزار انداز ه گيري تحقیق پرسشنامه استاندارد با۲۸ گویه در طیف لیکرت است .بطوری که جهت نمره گذاری کاملا موافقم=۵، موافقم=۴، تاحدودی=۳،مخالفم=۲، کاملا مخالفم=۱ می باشد.

 

پرسشنامه تحقیق برگرفته از فناوری اطلاعات و شیوه نامه هوشمند سازی مدارس وزارت آموش و پرورش  (۱۳۹۱) از بهناز مهاجران و علیرضا قلعه ای تهیه شده است.در جدول ۳-۳ شماره گویه های هر متغیر عنوان شده است.با توجه به هماهنگی پرسشنامه با فرضیه ها ومدل مفهومی تحقیق به منظور سنجش وضعیت مطلوب ،پرسشنامه ها هم در اختیار مدیران مدارس هوشمند و برای سنجش وضعیت موجود پرسشنامه ها در اختیار دانش آموزان مقطع دوم متوسطه قرار گرفته است.

جدول۳-۳٫ شماره گویه های پرسشنامه

متغیرها شماره گویه ها
زیرساخت توسعه فناوری اطلاعات ۱-۲-۳-۴-۵-۶-۷-۸
محیط یاددهی-یادگیری ۹-۱۰-۱۱-۱۲-۱۳-۱۴-۱۵-۱۶
معلمان توانمند ۱۷-۱۸-۱۹-۲۰-۲۱
ارتباط رایانه ای بادیگرمدارس ۲۲-۲۳-۲۴-۲۵
مدیریت مدرسه ۲۶-۲۷-۲۸

….

….

 

2019-03-20
كد : 32769
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss