جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی عوامل مؤثر فردي و شخصیتی بر خریدهای تفننی (سلماني و همکاران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی عوامل مؤثر فردي و شخصیتی بر خریدهای تفننی (سلماني و همکاران)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

اين بخش از پرسشنامه شامل ۲ قسمت است:

الف) سئوالات عمومي: در سئوالات عمومي سعي شده است که اطلاعات کلي و جمعيت شناختي در رابطه با پاسخ‌دهندگان جمع‌آوري گردد اين بخش شامل ۴ سئوال مي‌باشد.

ب) سئوالات تخصصي: اين بخش شامل ۳۶ سئوال است. در طراحي اين قسمت سعي گرديده است که پرسشنامه تا حد ممکن کوتاه بوده و به آساني قابل فهم باشد، و از ارائه سئوالهاي منفي پرهيز شود. براي طراحي اين بخش از طيف پنج گزينه‌اي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج‌ترين مقياسهاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود. شکل کلي و امتياز بندي اين طيف به صورت ذيل مي‌باشد:

شکل کلي: کاملا مخالفم –  مخالفم –  تا حدودي –  موافقم –  کاملا موافقم

امتياز بندي:        ۱              ۲             ۳              ۴              ۵

براي اين منظور براساس متغيرهاي مورد بررسي ۳۶ سوال پنج گزينه‌اي تدوين شده است که در جدول ذيل تقسيم‌بندي سئوالات براساس متغيرها ارائه گرديده است.

جدول ۳-۱-  تركيب سئوالات پرسشنامه

متغيرهاي مورد بررسي شماره سئوالات در پرسشنامه جمع سئوالات
خريد تفنني ۱ تا ۳ ۳
محيط فروشگاه ۴ تا ۱۱ ۸
حالت روحي ـ رواني        ۱۲ تا ۲۴ ۱۳
ويژگيهاي فردي مشتري ۲۵ تا ۳۶ ۱۲
جمع ۳۶

پس از تدوين طرح مقدماتي پرسشنامه تلاش گرديد تا ميزان روايي و پايايي پرسشنامه تعيين شود.

2017-07-20
كد : 56404
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss