جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی میزان و شدت فعالیت بدنی (پرسش نامه RAPA) نسرین بلنداقبال۱۳۹۳

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی میزان و شدت فعالیت بدنی (پرسش نامه RAPA) نسرین بلنداقبال۱۳۹۳

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

برای اندازه گیری میزان فعالیت بدنی از پرسش نامه ای به نامRAPA  استفاده شد. برای این کار پرسش نامه RAPA در اختیار دانش آموزان قرار گرفت که در این پرسش نامه به سوالاتی که میزان تحرک آن ها را بصورت بی تحرک، کم تحرک، تحرک متوسط وفعال بودند را پاسخ دادند. در صفحه اول پرسش نامه برای دانش آموزان توضیح داده شده که فعالیت های سبک، متوسط و شدید به چه نوع فعالیت هایی گفته می شود و در صفحه دوم سوالاتی که مربوط به فعالیت های آن ها در طول هفته انجام می دادند جواب داده شد. امتیازدهی هم به این صورت بود که بالاترین سوالی که به آن پاسخ مثبت داده شده بود انتخاب شد. نمره کمتر از ۶ زیر حد مطلوب می باشد و نمرات بالای ۶ در حد فعال محسوب می شود.

2017-10-18
كد : 64771
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss