جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارزیابی و رتبه بندی عوامل موثر بر کیفیت خدمات الکترونیک اداره پست بر اساس مدل وب کوال

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارزیابی و رتبه بندی عوامل موثر بر کیفیت خدمات الکترونیک اداره پست بر اساس مدل وب کوال

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این پرسشنامه دارای ۳۶ سوال بوده سؤالات اختصاصي شامل دوازده بخش مي‌باشد که بخش اول شامل سؤالات مربوط به سنجش تعامل پذیری، بخش دوم شامل سؤالات مربوط به سنجش اعتماد، بخش سوم شامل سؤالات مربوط به سنجش پاسخگویی، بخش چهارم شامل سؤالات مربوط به سنجش طراحی، بخش پنجم شامل سؤالات مربوط به سنجش قابلیت درک مستقیم، بخش ششم شامل سؤالات مربوط به سنجش جاذبه بصری، بخش هفتم شامل سؤالات مربوط به سنجش نوآورانه بودن، بخش هشتم شامل سؤالات مربوط به سنجش جاذبه احساسی، بخش نهم شامل سؤالات مربوط به سنجش ارتباطات منسجم، بخش دهم شامل سؤالات مربوط به سنجش فرایندهای کاری، بخش یازدهم شامل سؤالات مربوط به سنجش جایگزینی متداوم و بخش دوازدهم شامل سؤالات مربوط به سنجش تناسب اطلاعات با وظیفه می­باشد.در اين بخش­ها، از پاسخ دهندگان خواسته شده است تا نظر خود را ازخیلی کم تا خیلی زیاد در پاسخنامه­اي كه بصورت طيف پنج گزينه­اي ليكرت[۱]تنظيم گرديده است، مشخص نمايند (جدول ۳-۲).

جدول ۳-۲ طيف ليكرت

گزینه انتخابي خیلی کم کم متوسط زیاد خیلی زیاد
امتیاز ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

 

2019-03-20
كد : 32945
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss