جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه ارگونومي عوارض و ناراحتي هاي اسكلتي- عضلاني (نورديک)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه ارگونومي عوارض و ناراحتي هاي اسكلتي- عضلاني (نورديک)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

جهت تعيين شيوع اختلالات اسکلتي عضلاني از پرسشنامه اي استفاده شد که در سال ۱۹۸۷ توسط ال.راكين روك [۱] و همکارانش در انستيتوي بهداشت حرفه اي در کشورهاي نورديک(کشورهاي اسکانديناوي)طراحي و به اجرا گذاشته شده و امروز به پرسشنامه نورديک معروف گرديده است . روايي و پايايي آن قبلا توسط اساتيد دانشگاه علوم بهزيستي بوسيله دکتراي فيزيولوژي غلامرضا آذري استاديار دانشگاه و اميرحسين داوديان طلب در پژوهش هايي که مربوط به استاندارد سازي پرسشنامه ارگونومي انجام داده است به اثبات رسيده است.

روي هم رفته داراي ۴۶ سوال ياگويه ميباشد و شامل۹ سوال مشخصات فردي(سوال۱ الي۹) و ۹سوال(ازسوال۱۰الي۱۸) درموردميزان درد وسوزش وناراحتي درقسمتهاي مختلف بدن كه اين امتياز ميزان درد  در نواحي بدن  كه شامل قسمت هاي چپ و راست بدن مي باشدرا مشخص مي كند و۸ سوال فردي از(سوال۱۹الي۲۶) درمورداختلالات اسکلتي به صورت بلي وخيروباز پاسخ و۱۲سوال از(سوال۲۷الي۳۸)که نيازهاي فيزيكي شغلي و۸سوال از(سوال۳۹الي۴۶)که نيازهاي روانشناختي شغلي را مي سنجد.

….

….

2019-03-19
كد : 32527
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss