جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت



پرسشنامه استرس شغلی راوری و همکاران (۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه استرس شغلی راوری و همکاران (۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در تحقيق حاضر با استفاده از نظر صاحبنظران و اساتيد كميته تحقيق ، عوامل مرتبط با موضوع شناسايي شده و با استفاده از مقياس درجه بندي ليكرت پرسشنامه مقدماتي تهيه گرديد. پس از تعيين اعتبار و روايي آن، پرسشنامه نهايي تهيه و اطلاعات مورد نياز جمع آوري شده است.

پرسشنامه شامل ۲قسمت عمده است:

۱-اطلاعات عمومي پاسخگو: در اين بخش از سوالات سعي شده تا اطلاعات کلي و جمعيت شناختي مربوط به پاسخ دهندگان جمع آوري شود که شامل ۵ سوال است.

۲-اطلاعات اختصاصي: اين بخش شامل ۳۰ سوال است که در طراحي آنها سعي شده تاحد ممکن قابل فهم و ساده باشند.براي طراحي اين بخش از طيف ۵بخشي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج ترين مقياسهاي اندازه گيري به شمار مي رود.

2019-03-22
كد : 35256
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss