جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اضطراب شناختی و جسمانی SAS))زهره قربانی(۱۳۸۸)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اضطراب شناختی و جسمانیSAS))زهره قربانی(۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

پرسشنامه اضطراب [۱] (اسمیت و همکاران، ۱۹۹۰) یک آزمون خود گزارشی چند بعدی است که به منظور سنجش اضطراب جسمانی و شناختی ساخته شده است. این آزمون دارای ۲۱ عبارت برای سنجش ۳ زیر مقیاس است. این زیر مقیاس های عبارتند از، اضطراب جسمانی (۹ ماده)، نگرانی
(۷ ماده) و عدم تمرکز (۵ ماده). از آزمودنی خواسته می شود تا مشخص کنند که قبل از شروع رقابت یا در حین انجام آن تا چه حد احساسات و افکار مطرح شده در عبارات آزمون را تجربه می کنند.نسخه فارسی پرسشنامه  توسط زهره قربانی(۱۳۸۸) در ایران اعتباریابی، رواسازی و هنجاریابی شده است.

شیوه نمره گذاری

در این مقیاس به گزینه اصلاٌ، ۱ امتیاز، کمی، ۲ امتیاز، در حد متوسط، ۳ امتیاز، و بسیاز زیاد، ۴ امتیاز تعلق می گیرد.  این آزمون شامل ۳ زیر مقیاس اضطراب جسمانی (بدنی)، نگرانی (اضطراب شناختی)، عدم تمرکز است.

ردیف عوامل مواد تعداد مواد
۱ اضطراب جسمانی (بدنی)   ۱-۴-۸-۱۱-۱۲-۱۵-۱۷-۱۹-۲۱ ۹
۲ نگرانی (اضطراب شناختی) ۳-۵-۹-۱۰-۱۳-۱۶-۱۸ ۷
۳ عدم تمرکز ۲-۶-۷-۱۴-۲۰ ۵

….

….

 

2019-03-19
كد : 32595
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss