جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اضطراب قبل از بازنشستگی فارسی همراه با مقاله بیس خارجی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اضطراب قبل از بازنشستگی فارسی همراه با مقاله بیس خارجی

همراه با روایی و پایایی و نمره گذاری و توضیحات کامل

معرفی پرسشنامه

این پرسشنامه در سال ۲۰۱۹ توسط اوگو و همکاران ساخته شده و دارای ۱۵ سوال است و هدف آن بررسی مولفه های اضطراب قبل از بازنشستگی(آمادگی مالی ، مسئولیت اجتماعی ، بیگانگی اجتماعی) می باشد. اضطراب اجتماعی قبل از بازنشستگی عبارت است از درجه ای که کارکنان به هنگام نزدیک شدن به زمان بازنشستگی دچار احساس ترس شدید ، ناراحتی و عدم اطمینان و اضطراب می شوند . در جدول زیر سوالات مربوط به مؤلفه های پرسشنامه نشان داده شده است .

…………..

……….

جدول گروه بندی سوالات مربوط به مؤلفه های پرسشنامه

……………

 

شیوه نمره‌ گذاری و تفسیر

…………..

تحلیل بر اساس مولفه های پرسشنامه

………………

تحلیل بر اساس میزان نمره پرسشنامه

………………

پایایی و روایی

…………

2019-08-09
كد : 123876
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss