جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اضطراب وجودی لارنس گود ۱۹۷۴

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه اضطراب وجودی لارنس گود ۱۹۷۴

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

مقياس اضطراب وجودي گود: اين مقياس را لورنس و كاترينا گود در سال ۱۹۷۴ در ۳۲ ماده ساخته‌اند. اين آزمون در پژوهش كنوني به روش آلفاي كرونباخ اعتباريابي گرديد، كه ضريب آلفاي خوبي برابر با ۸۸۸/۰ =α به دست آمد. هم‌ساني دروني اين پرسش‌نامه به روش دونيمه‌سازي نيز به دست آمد كه عبارت است از:

جدول ۲ ـ پايايي مقياس اضطراب وجودي به روش دونيمه‌سازي

آلفاي كرونباخ بخش اول ۷۲۱/۰
بخش دوم ۸۶۲/۰
هم‌بستگي بين دو فرم ۷۸۰/۰
ضريب اسپرمن ‌ـ براون ۸۷۶/۰
ضريب دونيمه‌سازي گاتمن ۸۶۸/۰

هالت در سال ۱۹۹۴ به منظور مطالعة روايي مقياس اضطراب وجودي اقدام به پژوهشي با نمونة آماري ۴۴۷ نفر كرد. يافته‌هاي اين پژوهش نشان داد كه اين پرسش‌نامه با آزمون‌هاي هدفمندي در زندگي پيگردي اهداف معرفتي و افسردگي، روايي همگرا و واگراي مطلوبي دارد. هم‌بستگي كل ۶۶/۰ بود كه نشان از قدرت روايي بالاي اين آزمون دارد. (غباری بناب و همکاران، ۱۳۸۲).

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5535
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss