جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اضطراب کتابخانه‌ای بوستيك (جوكار و طاهريان (۱۳۸۷))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اضطراب کتابخانه‌ای بوستيك (جوكار و طاهريان (۱۳۸۷))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در پژوهشی جوكار و طاهريان (۱۳۸۷) با استفاده از مقیاس ۴۳ گویه‌ای اضطراب کتابخانه‌ای که در سال ۱۹۹۲ از سوی بوستیک ارائه شد، پرسشنامه‌اي مطابق با محیط‌های فرهنگی دانشگاه‌های ایران – كه ۳۸ گويه دارد- طراحي شد. برای پژوهش حاضر این پرسشنامه مجددا مورد بررسی قرار گرفت و گویه‌هایی كه به كتابخانه‌هاي ايران ارتباط نداشت و همچنين گویه‌هایی كه در كتابخانه‌هاي دانشگاه علوم پزشكي بوشهر و دانشگاه خليج فارس كاربردي نداشت، حذف شده است. اين پرسشنامه حاوي ۳۳ گویه مي‌باشد (۱۰ گويه از پرسشنامه بوستيك حذف شده است). بوستیک در پرسشنامه خود عوامل اضطراب‌زا را به پنج گروه کلی تقسیم‌بندی می‌کند (Bostick, 1992; Lee, 2011) .

بنابراين پرسشنامه اضطراب كتابخانه‌اي با ۳۳ گویه، مؤلّفه‌هاي اضطراب كتابخانه‌اي شامل عوامل ناشی از تعامل با کتابداران، عوامل عاطفی، نداشتن احساس راحتی در کتابخانه، نداشتن مهارت‌های کتابخانه‌ای، عوامل مکانیکی را اندازه‌گيري مي‌كند.

2017-06-06
كد : 49699
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss