جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اعتماد سازماني( ماير و همكاران (۱۹۹۵))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اعتماد سازماني( ماير  و همكاران (۱۹۹۵))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

در مورد اعتماد نيز ابعاد متعددي ذكر شده است. ماير[۱] و همكاران (۱۹۹۵) سه مولفه توانايي، خيرخواهي و اعتبار را به عنوان ابعاد اصلي اعتماد مطرح مي‌كنند كه در تحقيق حاضر مورد استفاده قرار خواهد گرفت:

  • توانايي[۲]: توانايي به قابليت‌هاي افراد بر مي‌گردد كه بر اساس آن مي‌توانند وظايف خود را انجام دهند (بر اساس مهارت‌ها و دانش)؛
  • خيرخواهي[۳]: خيرخواهي به معناي انگيزه‌هاي مهربانانه و ميزان محبت يك شخص نسبت به گروه مقابل و توجه صادقانه به رفاه ديگران است؛
  • اعتبار[۴]: به معني اعتقاد به اين است كه يك فرد يا سازمان آن چه را كه قول انجام آن را داده است، انجام خواهد داد و بي‌تناقض عمل خواهد كرد (Dietz and Hartog, 2006).

جزئيات مرتبط با پرسش‌نامه در جدول شماره ۳-۱ نشان داده شده است.

جدول ۳-۱) متغیرها، ابعاد و تعداد سوال‌هاي پرسش‌نامه
متغیرها ابعاد تعداد سوال شماره سوال
اعتماد سازماني افقي ۱۵ ۹۷-۸۳
عمودي ۱۵ ۱۱۲-۹۸
نهادي ۱۷ ۱۲۹-۱۱۳
۴۷ ۱۲۹-۸۹

 

2017-07-30
كد : 57253
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss