جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اعتماد عمومی پیران نژاد (۱۳۸۶)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اعتماد عمومی  پیران نژاد (۱۳۸۶)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

این مقیاس دارای ۱۲ گویه بوده و سه بعد ریسک پذیری، صداقت و درستکاری و اطمینان را مورد سنجش قرار می دهد. این پرسشنامه بر گرفته از پایان نامه کارشناسی ارشد پیران نژاد (۱۳۸۶) می باشد.در طراحي اين قسمت سعي گرديده است که سئوالات پرسشنامه تاحد ممکن  قابل فهم باشد. تعدادي سئوال بصورت منفي (سئوالاتي که داراي برچسب r هستند ) مطرح شده است. براي طراحي اين بخش از طيف پنج گزينه‌اي ليکرت استفاده گرديده است که يکي از رايج‌ترين مقايسهاي اندازه‌گيري به شمار مي‌رود. شکل کلي و امتياز بندي اين طيف براي سئوالات مثبت به صورت ذيل مي‌باشد :

شکل کلی کاملاً مخالفم مخالفم نظري ندارم موافقم کاملاً موافقم
امتیازدهی ۱ ۲ ۳ ۴ ۵

جدول ۳-۲: طیف لیکرت

نحوه ارزش گذاري براي سئوالات منفي دقيقاً برعکس ارزش گذاري سئوالات مثبت بوده است.

پرسشنامه توسط محقق ترکیب و در نهایت پرسشنامه ای تهیه و به پاسخ دهندگان داده شد. جدول زیر متغیرها و ابعاد آن ها و هم چنین گویه های هر یک از ابعاد در پرسشنامه نهائی را نشان می دهد، ضمنا سوال های ۲۷، ۲۸ ، ۳۴ و ۳۷ سوال هایی منفی هستند.

متغیرهای مورد بررسی ابعاد سوال های پرسش نامه تعداد گویه ها
اعتماد عمومی ریسک پذیری سوال های ۲۶ و ۲۷ ۲ گویه
صداقت و درستکاری سوال های ۲۸ تا ۳۱ ۴ گویه
اطمینان سوال های ۳۲ تا ۳۷ ۶ گویه

 

2019-03-22
كد : 34939
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss