جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه اقدامات ارتباطی(CAS)(رضایی درستکار) (Gold harber و Hogers، ۱۹۷۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه اقدامات ارتباطی(CAS)(رضایی درستکار) (Gold harber و Hogers، ۱۹۷۹)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

Hogers و Gold harber(1979)،همچنین Adrian و Downs كه تحقيق بازبيني ارتباطات را انجام دادند (CAS)،از ادراك كاركنان براي ارزيابي عمليات ارتباطي داخلي استفاده كردند. پرسشنامه CAS در حالت مرسوم و شكل سنتي آن،  از ۱۲۲ آيتم تشكيل شده كه به ۸ مقياس زير تقسيم مي شود:

۱) اطلاعات دريافت شده از ديگران

۲) اطلاعات ارسال شده به يگران

۳  )پيروي از اطلاعات ارسال شده به ديگران

۴  )منابع كليدي اطلاعات

۵)خط زمان دريافت اطلاعات از منابع كليدي و اصلي

۶)روابط در ارتباطات سازماني

۷) خروجي هاي سازمان

۸) كانال هاي اطلاعاتي ، ( Downsv و Adrian ،۲۰۰۴،ص ۱۲۴ )

بدلیل عدم دسترسی به پرسشنامه در مقالات داخلی وخارجی وعدم پاسخگویی مر اکز آموزش عالی سایر کشورها،طبق بررسی های بعمل امده ازمقالات داخلی پرسشنامه مربوطه با نظر استاد راهنما بصورت محقق ساخته تنظیم گردید که دارای ۱۰ سوال است.  پاسخ ها براي همه مقياس ها با استفاده از مقياس ۵ تايي ليكرت اندازه گيري شد.

2017-07-05
كد : 55021
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss