جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه الگوهای ارتباطی خانواده(فيتزپاتريك و ريچي، ۱۹۹۷، به نقل از كوئرنر و فيتزپاتريك، ۲۰۰۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه الگوهای ارتباطی خانواده(فيتزپاتريك و ريچي، ۱۹۹۷، به نقل از كوئرنر و فيتزپاتريك، ۲۰۰۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

به منظور اندازه­گيري ابعاد الگوهاي  ارتباطي خانواده يا به عبارت ديگر جهت­گيري گفت­وشنود و جهت­گيري همنوايي (به عنوان متغيرهاي پيش­بين) از ابزار تجديدنظر شده الگوهاي ارتباطي خانواده (فيتزپاتريك و ريچي، ۱۹۹۷، به نقل از كوئرنر و فيتزپاتريك، ۲۰۰۲) استفاده شد. اين پرسشنامه بر مبناي ابزار الگوي ارتباطات خانواده مك­لئود و چفي (۱۹۷۲، به نقل از كوئرنر و فيتزپاتريك، ۲۰۰۲) ساخته شده است. فيتزپاتريك و ريچي اين ابزار را در سال ۱۹۹۰ مورد تجديدنظر قرار دارند. تجديدنظر در ابزار الگوي ارتباطات خانواده پيامدهاي مثبت مفهومي و عملي زيادي نيز به همراه داشته است (مك­لئود وچفي، ۱۹۷۲، به نقل از كوئرنر و فيتزپاتريك، ۲۰۰۲).

اين ابزار يك پرسشنامه خودگزارشي است با ۲۶ سؤال در دامنه ۵ درجه­اي لايكرتي كه درجه موافقت يا عدم موافقت پاسخ­دهنده را در زمينه ارتباطات خانوادگي مي­سنجد، بطوریکه به گزینه کاملاً موافقم نمره ۵ و گزینه کاملاً مخالفم نمره ۱ تعلق می­گیرد. ۱۵ گزاره اول اختصاص به جهت­گيري گفت­وشنود دارد و ۱۱ گزاره بعدي مربوط به جهت­گيري همنوايي هستند.

2017-07-01
كد : 54069
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss