جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه الگوی ارتباطی خانواده فیتزپاتریک و ریچی ۱۹۹۴

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه : پرسشنامه الگوی ارتباطی خانواده فیتزپاتریک و ریچی ۱۹۹۴

 روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

پرسشنامه ي الگوهاي ارتباطي خانواده: اين ابزار يك مقياس خودسنجي است كه توسط فيتزپاتريك و ريچي (۱۹۹۴) طراحي شده و بدين وسيله درجه موافقت يا عدم موافقت پاسخ دهنده را در دامنه اي پنج درجه اي (۵= كاملا موافقم، ۱= كاملا مخالفم) درباره ي ۲۶ گويه كه در زمينه ارتباطات خانوادگي او هستند، خواهد سنجيد.

اين ابزار ابعاد گفت و شنود و همنوايي را ميسنجد، بدين صورت كه ۱۱ گويه اول مربوط به بعد همنوايي و ۱۵ گويه بعد مربوط به بعد گفت و شنود است. كوئرنر و فيتزپاتريك (۲۰۰۲) روايي محتوايي، ملاكي و سازه و پايايي (آلفاي كرونباخ، و بازآزمايي) اين مقياس را مطلوب گزارش كرده اند. در ايران نيز كوروش نيا (۱۳۸۵) پايايي اين ابزار را به روش ضريب آلفاي كرونباخ براي بعد گفت و شنود ۸۷/۰ و برای بعد همنوایی ۸۱/۰ به دست آورده است.

قیمت: ۴۵۰۰ تومان

 

2019-03-03
كد : 5541
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss